Resmi Satış Sitesi
orijinal ürün
çay kapıda ödeme ücretsiz kargo zayıflatır mı

zayıflama

Sarımsak Çayı Kullanımı Ve İçeriği

Sarımsak Çayı İçeriği:

Sinirli Ot, Sarımsak, Funda Yaprağı, Çoban Çökerten, Zencefil ve Biberiyeden oluşmaktadır. Kesinlikle kötü bir kokusu yoktur. Kokusu form çayları gibidir.

Kullanımı:

Sarımsak Çayını hergün düzenli olarak kullanmalısınız. Sabah öğle ve akşam öğünlerinizden önce sallama çay olarak içebilirsiniz. Günde 3 defa düzenli kullanımlarda etkisini 10 gün içerisidne göstermektedir.

Sabah kahvaltıdan önce içtiğiniz sarımsak çayı metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar ve yağ yakımını hızlandırır. Bu sayede daha çabuk kilo vermeniz sağlanır.

Faydaları:

Sarımsak çayı bilinen en etkili faydası yağ yakımını hızlandırarak kilo vermenizi sağlar. Bunun haricinde kalp rahatsızlıklarıa ve soğuk algınlıklarına iyi gelir. Sonbahar ve kış aylarında gripten korunmak için etkili bir karışımdır.

Sarımsak çayı bitkisel bir gıda takviyesidir. İlaç olarak kullanılmamaktadır. Sarımsağa alerjisi olmayan herkes rahatlıkla kullanabilir. Yan etkisi yoktur.

Sarımsak içerdiği etkin madde nedeniyle kan akışını hızlandırmakta ve yüksek tansiyonu da düşürmektedir. Daha fazla oksijen taşınmasını sağlayarak kalpteki baskıyı azaltıp tansiyonun düşmesini sağlamaktadır. Ayrıca sarımsağın en büyük etkilerinden biri kansere yakalanma riskini düşürmesidir. Bu yönleriyle sarımsak birçok derde deva birçok hastalığa şifa olmaktadır.

Ülkemizde Kastamonu ilinde Taşköprü ilçesinde üretilmektedir. İçerdiği madde sayesinde mikrop kırıcı özelliğe sahiptir. Her yıl yurt içi gereksiniminden fazla üretilen sarımsak yurt dışına da ithalat yapılmaktadır. Ülkemize önemli bir getiri sağlamaktadır. Sarımsak çayı yurt dışında garlic tea olarak bilinmektedir.

Sarımsak çayı nasıl kullanılır sorusunu size de yönlendirelim, bize tecrübelerinizi yorum bırakarak aktarabilirsiniz.

Yandex.Metrica