Resmi Satış Sitesi
orijinal ürün
çay kapıda ödeme ücretsiz kargo zayıflatır mı

zayıflama

Zayıf Kalmanın Yolu

ÖNEMLİ İSTEKLERİ

Aşağıda listesi yapılmış olan yememeniz gereken yemekler sizin tüm sorularınızı yanıtlayacak niteliktedir:

Şeker kullanmayın, yapma şeker kullanabilirsiniz.

Hiçbir şekilde krema kullanmayın.

Süt ve yağlı süt mamülleri kullanmayın.

Dondurma yemeyin, şerbet içmeyin.

Pasta, turta, bisküvi, reçel yemeyin.

Çukulata ve şekerleme yemeyin.

Günde iki dilimden fazla kepek ekmeği yok.

Çay veya kahvenize şekerler koymak yok, yapma şeker olabilir.

Patates, makarna ve diğer hamur işleri yok.

Süt mamulleri yok.

Patates , pilav, yeşil fasulyadan başka, fasulya ve avokada yemeyin.

Makarna, şehriye vesaire gıda maddelerin yemeyin.

Sosis, salam ve yağlı etleri yemeyin.

Salata ve diğer yemeklerinize çok fazla mayonez koymayın.

Yağ, tereyağ, zeytinyağ veya margarin kullanmayın.

Günde iki dilimden fazla kepek ekmeği (veya çavdar ekmeği) yemeyin.

Sütlü, tatlı karamela yok.

İçkilerinizi ise günde 1.5 duble sert içki 4.5 duble şarap ve 8 bardak hafif içki olarak ayarlayın.

Günün her saati havuç veya kereviz sapı yiyebilirsiniz.

ZAYIF KALMA YOLU

Scarsdale perhizinin ilk iki haftasında sadece kilo vermekle kalmayacaksınız, yemek yemenizde de bir değişiklik oluşacak. İki hafta boyunca yağ ve karbonhidrat oranı düşük az kalorili yemekler yemeye alışacaksınız. Eğer siz de Scarsdale perhizini uygulayan diğer hastalarım gibiyseniz, kısa sürede eskisine oranla daha hafif, az yağlı, kalori ve karbonhidrat oranı düşük yemekleri arayacaksınız. Zayıf kalma perhizi sırasında size çizdiğimiz sınırlar daha geniş olacak. Kendiniz de göreceğiniz gibi daha çeşitli yemekler yiyebileceksiniz, dikkat edeceğiniz tek nokta “Yok”lar listesiyle yememeniz gereken yemekler listesini dikkatle izlemektir.

Bu perhizle sadece kaybedecek değil, kaybettiğinizi de bir daha almayacaksınız

Scarsdale perhizinin dünyada bu kadar ilgi toplamasının nedeni, tüm dünyada geçerli olmasıdır. GAZETE ve dergilerdeki yayınlardan sonra, “Scarsdale perhiziyle” fazla kilolarını atmış olan yüzlerce kadın ve erkek, düşüncelerini ve perhizin kendilerine olduğu gibi, başkaların da yarayabileceğini belirten mektuplar yollamaya başladılar. Sonunda “Scarsdale perhizinin” sadece kilo kaybetmekte değil, kaybedilen kiloları geri almamakta da yararlı olduğu örneklerle kanıtlandı. Bir şeye dikkatinizi çekmek isterim, elimize geçen mektuplar ve basın ve yayın organlarında çıkan haberler bizim isteğimiz üzerine çıkmıyordu. Perhizle ilgisi olanlar, kendi hastalarımın dışında, beni bir kez bile görmüş değildirler. Ben de onları tanımıyordum, Amerika’nın Alaska ve Hawaii dahil her eyaletinden bir çok yabancı ülkelerden yüzlerce kişi perhizimi uygulamaya başladı. Bunlar arasında 25 kilo vermek isteyenler bile vardı. 14 günde 7 kilo verdim Hastalarım, perhizimi uygulayanlar bana mektup ile veya sözlü olarak düşüncelerin bildiriyorlar, bunlardan bazıları şöyledir: “Sizin 14 günlük perhizinizi tamamladım ve 7 kilo verdim. Uyguladığım ve işe yarayan tek perhiz sizinki oldu, ayrıca gereksiz yere aç da kalmadım. Çok sağlıklı bir perhiz ve vermem gereken kilolardan kurtulana kadar rahatlıkla uygulayabiliyorum” (Bir hasta): “Sizin perhizinizi uygulamaya başlayalı üç yıl oldu ve 76.5 kilodan, ideal kilom olan 59 kiloya indim Daha sonra da sürekli hep zayıf kalma perhiziniz ile aynı kiloda kalmayı başardım. Sağlık durumuma gelince, sık sık yaptığınız kontrollerden de bildiğiniz gibi eskide şikâyetçi olduğum hiçbir rahatsızlığım kalmadı. Kendimi her zamandan iyi hissediyorum. Kocam da yeniden zayıf ve çekici bir eşe sahip olmanın güzelliğinden söz ediyor.” Bir arkadaş sizin perhiziniz sayesinde ne kadar çabuk kilo verdiğini söyledi. Ben ise başta hiç istekli değildim, çünkü yaradılışım perhize karşıydı o günlerde şişmanlıktan şikâyet etmiyordum. Şişmanlayınca bu kez disipline sokamıyordum. iyi niyetliydim fakat bu yeterli değildir. Sonra sizin perhizinizi uyguladım ve işe yaradı. Çok teşekkür ederim.” “Vermem gereken sadece 5 kilo kadardı, perhiziniz sayesinde bu kiloları kolayca ve kısa sürede verdim. Günlük yemek listelerinizin beni hep tok tuttuğunu, hiç acıkmadığımı farkettim. En iyisi de geceleri yemek yemek için bir istek duymuyordum. Size, böyle işe yarayan bir buluşa vakit ve

enerji harcadığınız için teşekkür ederim.” (Bir hasta): İki yıldan beri indiğim 84 kiloda kalmayı başardım. Eskiden 105 kilo olan.şişman adamın ben olduğuma inanamıyorum. O korkunç ağırlıktan kurtulduğumdan beri daha rahat nefes alabiliyorum ve dayanma gücümde arttı. Tenis ve diğer sporları rahatlıkla yapabiliyorum. Emin olun Dr. Tarnouwer, sayenizde hiçbir zaman şişman bir adam olmayacağım. “Perhiziniz sayesinde ilk haftada ben 7 kilo yetişkin oğlumuz ise 10 kilo verdi. Bu aile içinde toplam olarak 17 kilo yapar.

Bizim bölgede birçok kişinin istenmeyen ağırlıklarından yağlardan kurtulması sizin sayenizde olmuştur. Perhizin sonuçları karşısında duyduğumuz mutluluk büyüktür” Çoğu kişiler arkadaşlarından duydukları veya bir yerde okudukları bir perhizi denemeye başlarlar. Bu yol her zaman sağlıklı sonuç vermez. İnsan sağlığına zararlı birçok geçici hevesler şeklinde perhizler vardır. Ancak 19 yıldır önerilerime göre hareket ederek, sağlıklı biçimde kilo kaybedenler, geçici bir heves amacı ile denenmediğini kanıtlıyorlar. Bu çok yararlı bir tıbbî denemedir. İşe yarayan, kanıtlanmış ve aniden çevreye yayılmıştır. Halkın perhize gösterdiği ilgi ve basından çıkan haberler beni bu kitabı yazmaya itti.

Yandex.Metrica